Rekrutacja 2024-2025 - Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie

WAŻNE INFORMACJE

Dotyczy uczniów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2024/2025

Dzieci przyjęte do klasy 1 na rok szkolny 2024/2025 powinny do 31 maja 2024 r. złożyć w sekretariacie szkoły dodatkowe dokumenty:

1. Jeżeli dziecko będzie korzystało z posiłków w szkolnej stołówce należy złożyć Kartę zgłoszenia ucznia do wyżywienia – przed podpisaniem karty, prosimy o dokładne zapoznanie się z jej treścią;
  • Nie ma możliwości wyboru dni wyżywienia, dziecko zostaje zapisane na cały tydzień.
  • W przypadku nieobecności dziecka na posiłku, rodzice zobowiązani są zgłosić rezygnację z posiłku przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 14:00, brak zgłoszenia nieobecności skutkuje naliczeniem opłaty za posiłek. Odpisu można dokonać:
    • poprzez DZIENNIK ELEKTRONICZNY – zakładka „Frekwencja”
    • osobiście u intendenta
    • telefonicznie pod nr: 81 750 09 23 wew. 24
    • lub poprzez wysłanie e-maila na adres – agnieszka.malecka@sp39.lublin.eu
  1. Jeżeli dziecko będzie korzystało z opieki świetlicowej, należy złożyć Wniosek zapisu dziecka do świetlicy;
  2. Każde dziecko ma obowiązek złożyć dwa zdjęcia w formacie legitymacyjnym - 30 x 42 mm

Niezłożenie dokumentów do 31 maja 2024 r. będzie równoznaczne z deklaracją niekorzystania z wyżywienia lub opieki świetlicowej w roku szkolnym 2024/2025.
W późniejszym terminie dziecko będzie mogło zostać przyjęte do świetlicy tylko w przypadku wolnych miejsc.
Zapisu do stołówki szkolnej będzie można dokonać z tygodniowym wyprzedzeniem.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie, stanowią ulice:

Bór, Cienista, Grzybowa, Krężnicka, Ku Słońcu, Kukułcza, Letniskowa, Lipska, Łąkowa, Marzanny, Modra, Mrówcza, Nad Zalewem, Niezapominajki, Nizinna, Osmolicka, Pasieczna, Poranna, Prawiednicka, Pszczela, Ptasia, Rosy, Roślinna, Sarnia, Stary Gaj, Świeża, Tęczowa, Zagajnikowa, Ziołowa.

Link do strony rekrutacji

Zapraszamy do udziału w rekrutacji klas pierwszych SP39