Opłaty - Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie

Instrukcja dla rodzica konto opłaty

Informacje o kwocie do zapłaty oraz numer indywidualnego konta do wpłat znajdują się w dzienniku elektronicznym w zakładce OPŁATY.

Na początku każdego miesiąca pojawi się kwota do zapłaty za bieżący miesiąc uwzględniająca odpisy zrealizowane za poprzedni miesiąc.

Proszę o dokonywanie wpłat w podanych kwotach.

Aktualizacja wpłat dokonywana jest z jednodniowym opóźnieniem, tj. jeśli wpłata pojawi się na koncie szkoły w dniu 08.09.2023, będzie widoczna w zakładce opłaty w dniu 10.09.2023.

W związku z tym, proszę o dokonywanie wpłat odpowiednio wcześniej.

Zgłoszenie nieobecności na posiłku można wykonać poprzez zakładkę frekwencja.

Kwota do zapłaty dla każdego ucznia za XII uwzględniająca odpisy za XI znajduje się w dzienniku elektronicznym – zakładka OPŁATY

Uprzejmie proszę o wpłaty zgodnie z naliczeniem.

W przypadku braku możliwości sprawdzenia kwoty, proszę o kontakt telefoniczny do intendenta.

Proszę również o niedokonywanie wpłat pod koniec roku kalendarzowego za m-c I, gdyż zgodnie
z przepisami szkoła musi zwrócić do organu prowadzącego nadwyżkę środków pozostających na koncie. Nie ma możliwości odzyskania tych pieniędzy.

NIEUISZCZENIE OPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE SPOWODUJE NIEWYDANIE POSIŁKU DZIECKU

DECYDUJE DATA WPŁYWU NA KONTO SZKOŁY

ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O DOTRZYMYWANIE TERMINÓW WPŁAT

Informacje o wysokości opłat za wyżywienie, odpisy :

INTENDENT – tel -(81) 750-09-23 wew 24, e-mail - agnieszka.malecka@sp39.lublin.eu

dziennik elektroniczny – zakładka OPŁATY