Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wielkanocnego „Wyobraźnia ukryta w pisance” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie

Tag img Klasy 1-3, Sukces!
Tag img 22.04.2024, 13:19

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wielkanocnego „Wyobraźnia ukryta w pisance”

uczennica-trzyma-dyplom-i-torebke-z-nagroda.jpg

Osiemnaścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Wielkanocnego „Wyobraźnia ukryta w pisance” organizowanego przez Szkołę Podstawową Sióstr Urszulanek UR w Lublinie. Na konkurs przysłano 537 prac z 72 placówek edukacyjnych: szkół i przedszkoli z województwa lubelskiego. Celem konkursu było promowanie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie ich kreatywności, umiejętności plastycznych oraz pielęgnowanie tradycji Świąt Wielkanocnych. Wszystkie pisanki były niepowtarzalne, niezwykle pomysłowe, wykonane różnymi technikami plastycznymi, dlatego zadanie komisji konkursowej było niezwykle trudne. W ocenie prac konkursowych ważna była nie tylko oryginalność czy estetyka wykonania, ale przede wszystkim samodzielność tworzenia pisanek. Komisja przyznała tytuł LAUREATA 41 uczestnikom konkursu ,w tym naszej uczennicy Aleksandrze Dziaduch z klasy 1 a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Staszczak