Pierwszy dzień wiosny i Dzień kolorowej skarpetki - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie

Tag img Wydarzenie
Tag img 08.04.2024, 12:52

Pierwszy dzień wiosny i Dzień kolorowej skarpetki

Team 7b w przebraniach

Tak się składa, że 21.03. był dniem w którym świętowaliśmy PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY i DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI – ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA. W tym wyjątkowym dniu w naszej szkole odbył się profesjonalny pokaz mody. Uczniowie w zjawiskowych kreacjach mieli okazję poczuć klimat modowego wybiegu. Odpowiednio przygotowana scenografia tj. oprawa techniczna, oświetlenie, obecność konferansjera – w tej roli znakomicie spisała się Pani Magdalena Michalak i DJ-ów kształtowała nastrój wydarzenia.
Uczniowie przechodząc po czerwonym dywanie, byli oceniani przez jury. Grono ekspertów modowych oceniało kreatywność wiosennego stroju. Szczególną uwagę zwracało na skarpetki, które tego dnia powinny być NIE DO PARY.
Najciekawsze stroje zostały nagrodzone.

Imprezę szkolną przygotowała klasa 7b z Panią Magdaleną Michalak,
przy wsparciu Dominiki Piluś i Izabeli Niewińskiej.