Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Znane dzieła architektury polskiej w moich oczach" - edycja II. - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie

Tag img Sukces!
Tag img 23.04.2024, 08:37

zdjęcie przedstawia pracę wykonaną przez uczennicę Milenę Goljanek

Z wielką radością informujemy o zajęciu I miejsca przez uczennicę klasy 7a Milenę Goljanek w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Znane dzieła architektury polskiej w moich oczach" - edycja II.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII, a jego celem było zapoznanie uczniów z dziełami architektury polskiej, oraz zainteresowanie ich różnymi dziedzinami sztuki, w tym architekturą.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy z wielkim zaangażowaniem podjęli wyzwanie, tworząc niepowtarzalne prace pełne twórczych uniesień.