XXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Świat", zatytułowany "Portret" został rozstrzygnięty! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie

Tag img Sukces!, Konkurs
Tag img 19.04.2024, 09:04

portret-wyrozniona-praca-plastyczna-wykonana-przez.jpg

Do tegorocznej edycji XXVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mój Świat"przystąpiły uczennice klas siódmych:
Milena Goljanek - klasa 7a
Gabriela Frąk- klasa 7b
Karolina Krzyszkowska - klasa 7b

Celem konkursu było przedstawienie własnej interpretacji i nowego spojrzenia na klasyczny temat, jakim jest portret, obserwacja otaczającego świata przez młodych autorów i czerpanie z niego inspiracji do własnej twórczości oraz promocja twórczości dzieci i młodzieży w dziedzinie sztuk wizualnych oraz konfrontacja działań plastycznych na płaszczyźnie międzynarodowej.

W obecnej edycji napłynęło 2 095 prac z Polski, Ukrainy, Kazachstanu, Słowacji, Tajwanu, Litwy, Chin, Włoch i USA.
Jury konkursu przyznało 12 nagród i 42 wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych. Ponadto do wystawy pokonkursowej zakwalifikowało prace 85 autorów.

Jest nam bardzo miło poinformować o zdobyciu wyróżnienia uczennicy klasy 7a Mileny Goljanek.
Wszystkim uczestniczką dziękujemy za zaangażowanie, a Mielnie gratulujemy sukcesu.